Almass Administratie en Bewindvoering
Om met ondernemers in gesprek te kunnen gaan over onze diensten, staan wij met ons team op 5 en 6 november op de Business Beurs Boxmeer in stand nummer 39.
Ontmoet Almass Administratie en Bewindvoering op de business beurs te Boxmeer.

Domien van Iersel: “Wij hebben ons aangemeld voor de business beurs Boxmeer omdat we ook binnen het bedrijfsleven meer zichtbaar willen zijn in de regio. Wij willen onze diensten presenteren aan werkgevers die zelf ook personeel in dienst hebben. Personeelsleden kunnen te maken krijgen met financiële problemen. Hier kunnen diverse oorzaken aan ten grondslag liggen; echtscheiding, schulden, verslaving, ziekte, etc.”

Peter Stoffelsma: “Om met ondernemers in gesprek te kunnen gaan over onze diensten, staan wij met ons team op 5 en 6 november op de Business Beurs Boxmeer in stand nummer 39. Graag ontmoeten wij hier collega-ondernemers en vertellen we graag over onze diensten en producten. Tevens hebben wij de aansluiting gezocht bij de Maasvallei bedrijven om ook online onze digitale informatie onder de aandacht te kunnen brengen.”

Ontmoeten wij elkaar op 5 en 6 november in Boxmeer?

Almass Administratie B.V.
Almass Bewindvoering B.V.

Klik hier voor het volledige artikel op Maasvallei.Net:

Ontmoet Almass Administratie en Bewindvoering op de business beurs